Berlin’in İkonik Kuir Partisi Gayhane, Belgesel Podcast ile Karşımıza Çıkıyor!

Duyuru Listesine Geri Dön


26 yıldır kendine özgü bir parti ambiyansı olan ve topluluk ruhu geliştirerek bir dayanışma sembolü olan Gayhane’nin belgesel podcasti yayınlandı.

Almanya'nın en eski kuir partisi olan ve Kreuzberg'deki ikonik SO36'da faaliyet gösteren 

Gayhane, kendine özgü parti atmosferi ve topluluk ruhuyla dikkat çekiyor. Berlin'in kültürel dokusuna önemli bir katkı sağlayan bu sembolik mekanın tarihini ve kültürel önemini daha yakından tanımak isteyenler için ise bir fırsat doğdu.

 

Gayhane'nin büyüleyici dünyasını ve geçmişini ele alacak ve üç bölümden oluşacak olan belgesel podcast ile, Gayhane’nin kuruluşundan günümüze kadar olan yolculuğu işlenecek. Bu unutulmaz ve eşsiz gecenin temelini oluşturan öncülerle yapılan özel röportajlar, Gayhane Belgesel Podcast ile dinleyicilere sunuluyor.

 

Müzik, duygular ve kişiliklerin bir araya geldiği bu deneyimde, dinleyiciler Gayhane'nin özünü daha iyi kavrayacaklar. Belgesel podcast, Gayhane'nin bugünkü kültürel önemini ve anlatılarını keşfetmek isteyenlere unutulmaz bir yolculuk vadediyor.

 

İşte Gayhane Podcast ekibinin mesajı;

 

“Kreuzberg'deki ikonik SO36'da faaliyet gösteren Gayhane'nin büyüleyici dünyasına dalın. Gayhane 26 yıldır kendine özgü bir parti ambiyansı ve topluluk ruhu geliştirerek bir dayanışma sembolü olmuştur.

 

Belgesel podcastimiz, bu KuirOryantal kutlamanın zengin tarihini gözler önüne seriyor. Birbirinden sürükleyici bu üç bölümde, bu unutulmaz gecenin temellerini oluşturan öncülerle gerçekleştirilen özel röportajları dinleyeceksiniz. 

 

Zamanda bir yolculuğa çıkın ve kendinizi Gayhane'nin özünü şekillendiren iniş çıkışlara, müziğe, duygulara ve karakterlere bırakın. 

 

Gayhane'yi bugünkü haliyle tanımlayan kültürel önemi ve anlatıları keşfetmek için bu özel fırsatı kaçırmayın.”

 

Podcasti dinlemek isteyenler için ise link şu şekilde: Gayhane