'Düş Gezginleri' Londra'da Sinemaseverlerle Buluşuyor!

Duyuru Listesine Geri Dön


Yerli sinemanın gözde yapımlarından biri olan, yönetmenliğini Atıf Yılmaz’ın yaptığı "Düş Gezginleri" filmi, 31 Mayıs'ta Londra'da düzenlenecek özel bir gösterimle izleyicilerle buluşacak. 

Geçtiğimiz yıl 11.Pembe Hayat KuirFest, Düş Gezginleri filmini izleyicileriyle buluşturmuş ve aynı zamanda Lale Mansur'u davetli olarak ağırlamıştı. Festival kapsamında gerçekleştirilen söyleşide Mansur, film hakkında deneyimlerini paylaşmış ve izleyicilerin sorularını yanıtlamıştı.


Bu kez Londra'da gerçekleştirilecek olan özel gösterim, Shasha Movies ve FRIEZE işbirliğiyle düzenleniyor. Gösterim sonrasında izleyiciler, Selvi May Akyıldız moderatörlüğünde Bengi Ünsal ve Dilara Fındıkoğlu ile bir söyleşiye katılma fırsatı bulacaklar.


Lale Mansur’a En İyi Kadın Oyuncu dalında Altın Portakal kazandıran "Düş Gezginleri", lezbiyen temalı bir film olmasıyla öne çıkıyor. Bu özel gösterim, yerli sinemanın lezbiyen temalı yapımlarından birinin uluslararası seyircilerle buluşmasını sağlayacak ve sinemaseverlere önemli bir deneyim sunacak. 


Detaylı bilgi için tıklayın.